Šaukštelis EME Etoile Gold kavai

6,11 €
Su PVM
Kiekis

Etoile Gold yra 18/10 veidrodiniu būdu poliruoto nerūdijančio plieno stalo įrankių kolekcija su auksinio atspalvio PVD apdaila.

Stalo įrankių veidrodinis poliravimas – tai paviršiaus apdirbimo procesas, kurio metu, naudojant specialius volelius ir labai smulkiagrūdes abrazyvines pastas, išgaunamas reikiamas blizgesys.

PVD yra fizinio garų nusodinimo akronimas. Tai technologija, naudojama plieno dažymui nusodinant labai plonas metalines plėveles. Procesas vyksta vakuuminėse kamerose ir susideda iš išgarinimo ir vėlesnio metalų kondensacijos ant stalo įrankių. Šis apdorojimas, turintis daugybę nuostabių spalvų atspalvių, ne tik puošia stalo įrankius, bet ir daro juos atsparesnius nusidėvėjimui bei įbrėžimams, o tai yra puikiai tvari danga, tinkama naudoti maisto sektoriuje.

Etoile Gold – modernių, švelnių ir ryžtingų linijų stalo įrankiai. Pagrindinis jo bruožas yra nupjautas peilio atramas, suteikiantis stalui absoliutaus originalumo. Šaukšto apvalumas ir šakutės vingiuotumas suteikia serijai dar asmeniškumo ir kontrasto su plačiu ir plokščiu rankenų pagrindu. Modernus ir funkcionalus dizainas praskaidrina stalo kasdienybę ir yra derinamas su porcelianu linijiniu ir moderniu bet kokios geometrinės formos stiliumi.

Etoile Gold yra stalo įrankių kolekcija, kurią galima įsigyti iš 15 elementų ir 6 apdailos variantų:

Smėlio srove, Smėliasrove šampanas PVD, Poliruotas PVD Auksas, Poliruotas PVD Šokoladas, Poliruotas PVD Juodas, Poliruotas.

Tai ypač tinka turistų apgyvendinimo įstaigoms, tokioms kaip restoranai, viešbučiai, viešbučiai ir maitinimo įstaigos.

100 EtoileG

Charakteristikos

Ilgis (cm)
12
Spalva
Auksinis
Medžiaga
Nerūdijantis plienas

Specifiniai Kodai

close Jūsų krepšelis