Bambukinis indelis (8,5x2 cm , 1 vnt)

0,61 €
Su PVM
Kiekis

Bambukinis indelis D8,5x2 cm

Bambukinis indelis maisto pateikimui. Natūralios rudos spalvos. Tai linija skirta rytietiškam maistui. Puikiai suderinta su originalumu ir funkcionalumu. Stilingai ir estetiškai pateiksite maistą. Skersmuo 7,5 cm, aukštis 3 cm. Pakuotėje 50 vnt

Mini bambukiniai semtuvai yra geriausias pasirinkimas originaliai pateikti savo tapas, užkandžius, užkandžius, užkandžius ar desertus.

Plačiai naudojamas bet kokio tipo šventėse, vakarėliuose ar renginiuose.

Pridėkite rafinuotumo dozę visų rūšių maistui. Idealiai tinka stilingiems barams, restoranams ir bufetams, nes turi rankenėlę, leidžianti juos labai lengvai perkelti iš vienos pusės į kitą.

Puikus universalumas. Bambuko gaminiai pristatomi kaip tvari alternatyva plastikinėms pakuotėms. Šiam augalui būdingas greitas augimas, kuris apibūdinamas kaip labai atsinaujinanti medžiaga, be to, jis visiškai biologiškai skaidomas. Jis atrodo subtilus ir subtilus, kontrastuojantis su stipriu atsparumu.

Programos

Biologiškai skaidus, Netinkamas naudoti mikrobangų krosnelėje, Netinkamas naudoti orkaitėje, Perdirbamas, Atsparus aliejui ir riebalams

205.75

Charakteristikos

Ilgis (cm)
8,5
Plotis (cm)
2
Svoris (kg)
0.0078
Spalva
Ruda
Kiekis įpakavime (vnt.)
100
Temperatūra (°C)
0
Temperatūra (°C)
80

Specifiniai Kodai

close Jūsų krepšelis