Skarda picai (ø45 cm)

12,75 €
Su PVM
Kiekis

AUKŠTOS KOKYBĖS METALAS – Pagaminta iš aukštos kokybės anglinio plieno, skarda yra tvirta, patvari ir tinkama pakartotinai naudoti Nepriekaištingas kepimas – Lygus juodas padėklo paviršius suteikia jums geriausią kepimo patirtį, greitai ir tolygiai paskirstant šilumą.

Nelipnus ir lengvai valomas: PTFE medžiagos 2 sluoksnių neprideganti picos keptuvė pasižymi aukščiausios kokybės dizainu, užtikrinančiu, kad jūsų pica neprilips prie keptuvės dugno, kad kiekvieną kartą būtų tobula pica, be to, jį lengva valyti.

Profesionalūs picų padėklai: padėklai be BPA ir netoksiški, nekenksmingi, bekvapiai, ekologiški, antikoroziniai ir visiškai saugūs tiekti maistą tiesiai iš orkaitės ant stalo. Tai profesionali picų ir pyragų kepimo priemonė, gera priemonė namų virtuvei ar picerijai.

Nepriekaištingas kepimas – lygus, juodas lakštų paviršius suteikia jums geriausią kepimo patirtį, nes greitai ir tolygiai paskirsto šilumą.

KEPI IR SAUGOTI TOBULIĄ PICĄ – ši picos keptuvė yra virtuvės reikmė, ją galima naudoti šaldytuvuose, šaldikliuose, ją taip pat galima plauti indaplovėje.

UP560451

Charakteristikos

Aukštis (cm)
3
Spalva
Juoda
Medžiaga
Nerūdijantis plienas
Skersmuo (cm)
45

Specifiniai Kodai

close Jūsų krepšelis